Kalendář 2020

V loňském roce jsme s klienty fotili kalendář. Vlastně hned dva kalendáře. A vy jste nás v tom podporovali! Kalendář se setkal s úspěchem, v který jsme ani nedoufali.  Za to patří dík i vám – příznivcům a věrným fanouškům Domovinky.  Mile jste nás překvapili i na vernisáži, kam vás dorazilo opravdu hodně. Díky tomu jsme si ji mohli společně náležitě užít.  Ale my neusínáme na vavřínech a plánujeme už od podzimu projekt nový, jehož výsledkem bude opět kalendář a možná i něco víc. 

Letos to ale vylepšíme!

V loňském roce si klienti focení užívali. Zejména proto, že se podívali na nejrůznější místa, kam se běžně nedostanou. Díky tomu nás napadlo pojmout nový kalendář jako celoroční akci.  Tak jsme dali hlavy dohromady a přišli na to. Jsme národ turisticky založený. Dobrodružství a cestování je kořením života a proč si ho neokořenit i na „stará kolena.“ Letos tedy cestujeme. Budeme navštěvovat nejrůznější místa a při té příležitosti fotit do kalendáře. Chceme, aby si to klienti hlavně užili a naše fotografka tak mohla zachytit příjemnou atmosféru. Všechny výlety budete moci sledovat zde, na našem webu, který jsme zřídili přímo pro tento projekt. Samozřejmě budeme články a fotografie dávat i na Facebook, tak nebojte, všechno se dozvíte. Chtěli bychom letos spáchat i video-příspěvky – když tedy dovolí technika 😀 jsme tu samé ženy dobrovolnice amatérky:) 

Bez pomoci to nepůjde

Jako každý projekt naší organizace ani tento se neobejde bez podpory veřejnosti a dárců. Paní fotografka sice fotí z lásky a zadarmo, ale tiskárna již tak skromná není. Pokud nás tedy chcete podpořit, můžete to udělat pomocí darujme.cz, nebo přímo na náš transparentní účet. A nebo tak, že vás to nebude stát NIC! Pokud nakupujete na internetu, můžete použít odkaz v postranním panelu na Dobromat.cz. Přes ten se dostanete k vašemu oblíbenému obchodu, nakoupíte, zaplatíte a je to! Nic navíc a Dobromat nám za váš nákup pošle odměnu. Odkaz na Dobromat je tady: DOBROMAT PRO DOMOVINKU. 

Nově nás podporují i DMS  -dárcovské SMSky. Zasílat je můžete na číslo 87 777 ve tvaru:

  • DMS DOMOVINKA 30
  • DMS DOMOVINKA 60
  • DMS DOMOVINKA 90

Nebo naskenovat QR kód.

Držte nám palce, ať se nám to vydaří!

Facebook Comments